Teknoloji

Neden Kadıköy Bilgisayar’ı Seçmelisiniz ?

Kayıt 12 Mart 2012 | By: | Kategori: Teknoloji | 0 Yorum

    Biz  diğer bilgisayar servislerinden farklıyız,

Sadece tamir değil aynı zaman da çözümde sunmaktayız.

 

İş yerinizde yada evinizde teknolojiyle alakalı bir sorunuz olduğu zaman tamir servisi seçerken şunlara dikkat etmelisiniz

 1) Gelen servis yetkilisinin bilgisayar(laptop,sunucu,pc,server,yazıcı,monitor,diz üstü) bilişim konusunda bilgisi nedir, ne  kadardır,uzman bir firma mıdır referansları var mı. Hiç kimse yarı eğitimli veya eğitimsiz tecrübesiz birisine eşyalarını teslim etmek istemez.

2) Sizin işinizi kendi işi gibi görüp size hızlı çözümler sunan bir firma ile çalışmak istemez misiniz ? Sizin sorununuz bizim sorunumuz uzmanından hızlı bir şekilde çözüme kavuşmuş olan sorunlarınız size maddi ve manevi zarardan koruyacaktır.

3) Söz verdiği anda yanınızda olan ve sorunlara acil müdahalede bulunabilen ve  en kısa zamanda çözebilecek , firmanızın elemanı gibi bilgisine güvenip danışa bileceğiniz sunucu,bilgisayar,yazıcı,laptop,telefon vb.. eşyalarınızı emanet ederken gözünüz arkadan kalmadan güvenle işlerinize devam edebileceğiniz bir firmayı kim istemez ki.

4) Sadece bilgisayar tamiri degil, işletmelerin kar oranlarını yükseltmek için bilişim tavsiyelerin de bulunup, onların yeni teknoloji ve elektronik gelişimlerden haberdar etmek gerektiğin de marka model tavsiyelerin de bulunup işletmenin ihtiyacı olan ürünün alınmasını yardımcı olan bir firma.

5) Sunucu , mail server ,ftp server, web site tasarımı, sanallaştırma  çözümleri (virtualization) ve alarm, güvenlik kameraları ve uydu kurulumlarını işinin uzmanı sertifikası olan profesyonel ekibimizle yapmamaktayız.

About kadikoy